Masterpiece Bursa Sergileri – Atölyeleri Başlıyor

0

Masterpiece Bursa Atölyelerinin kapılarını Bursalı severlerine açıyor.

Atölye/Sergiler dizisi, resim, heykel vb. bir çok sanat dalı ve ‘suratlar’, ‘salıncaktaki kız’ gibi çeşitli konu başlıkları ile sunumunu/çalışmalarını gerçekleştirecek.

9 Ocak, Çarşamba günü açılan atölye/sergi dizisi, 28 Şubat Perşembe gününe kadar Bursalılarla buluşacak; görücüye çıkacak.

Bu sanat şenliği, Masterpiece Bursa’da gerçekleşecek olup, her etkinlik için ödenmesi gereken bilet ücreti 90 TL okarak belirlenmiş durumda.

Masterpiece Bursa Etkinlik Takvimi için, tıklayın.

Masterpiece’ın Bursalı Sanat Severlere Notu,

“Masterpiece Bursa’nın, Nilüfer’deki keyifli ortamında güzel müzikler eşliğinde sonunda kendinizi bile şaşırtacak eserler üreteceksiniz. Yeteneğe ya da daha önceden bir deneyim sahibi olmanıza gerek yok, hatta böylesi çok daha keyifli. Masterpiece bir kurs değil, sanat, müzik ve hoş muhabbetle dopdolu geçen bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile sonunda evinize, ofisinize götürebileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir sanat eseriniz olacak.

Gerekli tüm malzemeleri biz sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek ve Masterpiece’in ayrıcalıklı ortamının keyfini çıkarmak…”

Ertuğrul Mah. BTG Dörtçelik Evleri 142. Sok. 3D/A Nilüfer Bursa, 16120 142. Sokak/Bursa

0530 628 31 56

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu girin
İsminizi buraya girin