Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası-çocuk müzikali

0

Tarih: 6 Ekim 2019 – Pazar

Yer: Barış Manço Kültür Merkezi

Saat: 13:00 ve 15:00

Bilet fiyatları: 1. Kategori – 49.50 TL, 2. Kategori – 44.50 TL

Rafadan Tayfa Türkiye’dir Burası-çocuk müzikali

Eğer güzel ülkemizi daha önce hiç görmemiş bir kişiye anlatmak isteseniz ne yapardınız? İşte Akın’da aynı soruya cevap bulmak için Rafadan Tayfa ile beraber eğlenceli bir maceraya çıkıyor. Bu toprakların bizim için ne anlama geldiğini daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde anlatıyor.

Türkiye’nin dört bir yanını Rafadan Tayfa ile keşfedeceğiniz, ülkemiz güzelliklerini en doğal haliyle görüp, geleneklerimizi, kültürümüzü ve tabii ki değerlerimizi daha önce hiç olmadığı samimilikte, en özgün şarkılar ve müziklerden dinleyeceğiniz bu maceraya siz de katılın .Bu yıl Basri amca ve Hale’nin de katıldığı müzikalimizle Türkiyemizi yeniden keşfedelim.

“Türkiye’dir Burası Müzikali” eşsiz dansları, görsel şölenleri, güçlü sahne prodüksiyonu ve tabii ki sahnede canlı olarak göreceğiniz Rafadan Tayfa üyeleri ile sizleri bekliyor. Arkadaşlar sürpriz… Türkiye’de ilk kez müzikalden hemen önce oynanacak olan interaktif dijital oyunlarla sizlerleyiz…

– 36 aylık ve üzeri her birey bilete tabidir. Koltuk satın almalıdır.
– 36 aylık ve altı çocuğu olan veli tek biletle koltuk satın alabilir.
– Mekanda, kamera ve cep telefonu ile çekim yapmak yasaktır.
– Organizasyon şirketi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet bedelini iade ederek mekana almama hakkına sahiptir.

 

CEVAP VER

Lütfen Yorumunuzu girin
İsminizi buraya girin